نرم‌افزارهای دانلود ویدیو از اینستاگرام



برخی از این نرم‌افزارها، نرم‌افزار دسکتاپ و برخی دیگر بر پایه وب هستند، اما همه آنها به شما کمک می‌کنند کلیپ‌هایی که دوست دارید را به سرعت و راحتی دانلود کنید.
اولین آنها، ۴کِی استوگرام است که یک نرم‌افزار بسیار خوب برای ویندوز، لینوکس و مک است که ابزاری بسیار خوب برای دانلود تصاویر و ویدئوهاست.

دانلودگرام از جمله نرم افزارهای دیگری است که می‌تواند بسیار مفید و مؤثر واقع شود، که البته نرم‌افزاری مبتنی بر وب است. ویژگی این نرم‌افزار، رابط عجیب آن است. ویدئویی که از طریق این نرم‌افزار ذخیره می‌کنید، دارای فرمت MP4 است. اگر عجله داشته باشید و بخواهید یک یا چند ویدئو را دانلود کنید، دانلودگرام بهترین گزینه است.
وین.ایکس یوتیوب دانلود، یکی دیگر از این نرم‌افزارهاست که صرفاً برای اینستاگرام بهینه‌سازی نشده است و بلکه روی بیش از ۳۰۰ سایت دیگر از جمله ویمیو و فیس‌بوک نیز کار می‌کند.
نرم‌افزار دیگر، فری اینستاگرام دانلود است. استفاده از این نرم‌افزار، بسیار آسان است، کافی آدرس ویدیو مورد نظر را از نوار آدرس کپی کنید، دکمه چسباندن را بزنید و سپس دکمه دانلود را بزنید تا آن ویدئو با فرمت MP4 ذخیره شود.
آخرین گزینه پیشنهادی، اینستاگرام ویدئو دانلودر است که مبتنی بر وب است و کار خود را بسیار کارآمد و سریع انجام می‌دهد و می‌تواند قبل از دانلود ویدئو، یک پیش‌نمایش از آن را به شما نشان دهد.